Pályázat belső ellenőri állás betöltésére

A tatai Intézmények Gazdasági Hivatala (önálló költségvetési intézmény) belső ellenőrt keres.

Belső ellenőri feladatok:

  • a számviteli, pénzügyi ellenőrzésről szóló jogszabályok, rendeletek betartása, betartatása
  • éves ellenőrzési terv összeállítása
  • munkaidő mérleg elkészítése
  • nyilvántartás vezetése az ellenőrizendő és ellenőrzött egységekről
  • jelentés írása az ellenőrzésekről
  • a jogszabályi változások figyelemmel kisérése
  • a tervezési és beszámolási munkálatokban való részvétel
  • az ellenőrizendő és ellenőrzött intézményekkel való folyamatos kapcsolattartás és segítségnyújtás számukra

Szakmai elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági, jogi, államigazgatási), vagy
  • más felsőfokú iskolai végzettség esetén a következő képesítések valamelyikével rendelkezik:okleveles pénzügyi-revizori, pénzügyi-számviteli szakellenőri, okleveles könyvvizsgálói, költségvetési ellenőri, mérlegképes könyvelői, a Belső Ellenőrök Nemzetközi Szervezetének okleveles belső ellenőri képesítése, okleveles informatikai rendszerellenőr, közigazgatási gazdálkodási és ellenőrzési szakértő
  • a költségvetési szerveknél belső ellenőrzést végzőkről szóló nyilvántartásban szerepel, illetve kezdeményezte regisztrációját
  • legalább 2 éves munkaviszony, köztisztviselői ill. közalkalmazotti jogviszony, hivatásos állományú szolgálati viszony megléte ellenőrzési,pénzügyi vagy számviteli munkakörben
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • költségvetési gyakorlat

Egyéb feltételek a munkakör betöltéséhez:

  • büntetlen előélet
  • sikeres pályázati elbírálás esetén erkölcsi bizonyítvány leadása kötelező

Közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Fizetés: a Közalkalmazottak jogállásáról szóló törvényben előírtak szerint

Munkakezdés időpontja: A pályázat elbírálását követően azonnal.

Munkavégzés helye: 2890 Tata, Országgyűlés tér 4.

  • Szakmai önéletrajzát, a felsőfokú végzettséget és a képesítést igazoló okirat másolatával az Intézmények Gazdasági Hivatala, 2890 Tata, Országgyűlés tér 4. címre várjuk.postán vagy elektronikus úton Riszter Jánosné részére az igh@tata.hu e-mail címen keresztül.
  • A jelentkezés határideje: A www.kszk.gov.hu honlapon való megjelenéstől (2010.03.23.) számított 20nap (2010.04.12.).
  • Kapcsolattartó Riszter Jánosné 06-30-689-4949

Kérjük a borítékon tüntesse fel a „belső ellenőr” jeligét!

Pályázatok elbírálásának határideje: 2010.04.27.