A Bláthy-s fiatalok legyőzték a Predatort!

A hétvégén ismét színpadra álltak a Baráth Team SE versenyzői, ezúttal hazai színpadon, nemzetközi mezőnyben.

Az IBFF Hungary által rendezett 6. Predator Classic nemzetközi testépítő és fitnesz versenyen a Bláthy Iskola tanulója, Désvári Lili Sport modell kategóriában 2., Miss fitnesz modell magas kategóriában szintén 2. lett, Miss fitnesz modell teen-ben 1. helyezést ért el, emellett pedig ismételten bezsebelte a legfiatalabb Athlete díját. A 16 éves Lili, október 15-én hasonlóan jól szerepelt a Szlovéniai Koperban megrendezett világbajnokságon.

A versenyzők közt első versenyén Papp Csenge Komáromi 16 éves ifjú hölgy is megmérettette magát, aki gyorsan ráérzett a színpadi rutinra, mintha oda teremtették volna és lendületesen tarolt, a wellness modellek közt 3. az alacsony fitnesz modellek közt 1. helyezést nyert.

A Predator mellett a reflektorfényben még egy tehetséges 16 éves junior bajnok mutatkozott be a hétvégén, a szintén Bláthy-s tanuló Horthy Ákos, környei sportoló. Athletic small kategóriában 3. helyet, Junior és Bodybuilding lightweight kategóriákban 1. helyezést nyert.