Pályázat könyvelői állás betöltésére

A tatai Intézmények Gazdasági Hivatala (önálló költségvetési intézmény) könyvelőt keres.

Könyvelői feladatok:
tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása
leltáregyeztetések
analitikus könyvelések
számlázás
éves költségvetés előkészítése
beszámoló előkészítése
költségvetési rendeletmódosítások előkészítése
szabályzatok frissítése

Szakmai elvárások:
felsőfokú iskolai végzettség
mérlegképes könyvelői végzettség regisztrációval
felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
költségvetési gyakorlat

Egyéb feltértelek a munkakör betöltéséhez:
büntetlen előélet
sikeres pályázati elbírálás esetén erkölcsi bizonyítvány leadása kötelező

Fizetés: a Közalkalmazottak jogállásáról szóló törvényben előírtak szerint

Munkakezdés időpontja: 2009.06.01.

Szakmai önéletrajzát, a felsőfokú végzettséget és a mérlegképes végzettséget igazoló okirat másolatával az Intézmények Gazdasági Hivatala, 2890 Tata, Országgyűlés tér 4. címre vagy az  igh@tata.hu e-mail címre várjuk.
A jelentkezés határideje: A www.kszk.gov.hu honlapon való megjelenéstől (2009.04.20.) számított 20 nap (2009.05.10.).
Kérjük, a borítékon ill. az e-mail „tárgy” részében tüntesse fel a „könyvelő” jeligét!

Pályázatok elbírálásának határideje: 2009.05.24.