Pályázat belső ellenőri állás betöltésére

A tatai Intézmények Gazdasági Hivatala (önálló költségvetési intézmény) belső ellenőrt keres.

Belső ellenőri feladatok:
- a számviteli, pénzügyi ellenőrzésről szóló jogszabályok, rendeletek betartása, betartatása
- éves ellenőrzési terv összeállítása
- munkaidő mérleg elkészítése
- nyilvántartás vezetése az ellenőrizendő és ellenőrzött egységekről
- jelentés írása az ellenőrzésekről
- a jogszabályi változások figyelemmel kísérése
- a tervezési és beszámolási munkálatokban való részvétel
- az ellenőrizendő és ellenőrzött intézményekkel való folyamatos kapcsolattartás és segítségnyújtás számukra

Szakmai elvárások:
- szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági, jogi, államigazgatási), vagy
- más felsőfokú iskolai végzettség esetén a következő képesítések valamelyikével rendelkezik: okleveles pénzügyi-revizori, pénzügyi-számviteli szakellenőri, okleveles könyvvizsgálói, költségvetési ellenőri, mérlegképes könyvelői, a Belső Ellenőrök Nemzetközi Szervezetének okleveles belső ellenőri képesítése, okleveles informatikai rendszerellenőr, közigazgatási gazdálkodási és ellenőrzési szakértő
- legalább 2 éves munkaviszony, köztisztviselői ill. közalkalmazotti jogviszony, hivatásos állományú szolgálati viszony megléte ellenőrzési, pénzügyi vagy számviteli munkakörben
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • költségvetési gyakorlat

Egyéb feltételek a munkakör betöltéséhez:

  • büntetlen előélet
  • sikeres pályázati elbírálás esetén erkölcsi bizonyítvány leadása kötelező

Közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Fizetés: a Közalkalmazottak jogállásáról szóló törvényben előírtak szerint

Munkakezdés időpontja: 2009.08.17.

Munkavégzés helye: 2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát, a felsőfokú végzettséget és a képesítést igazoló okirat másolatával az Intézmények Gazdasági Hivatala, 2890 Tata, Országgyűlés tér 4. címre várjuk.
A jelentkezés határideje: A www.kszk.gov.hu honlapon való megjelenéstől (2009.06.26.) számított 20 nap (2009.07.16.).
Kapcsolattartó: Riszter Jánosné 06-30-689-4949.
Kérjük, a borítékon tüntesse fel a „belső ellenőr” jeligét!

Pályázatok elbírálásának határideje: 2009.07.31.