Pályázat belső ellenőri állás betöltésére

A tatai Intézmények Gazdasági Hivatala (önálló költségvetési intézmény) belső ellenőrt keres.

Belső ellenőri feladatok:
-a számviteli, pénzügyi ellenőrzésről szóló jogszabályok, rendeletek betartása, betartatása
-éves ellenőrzési terv összeállítása
-munkaidő mérleg elkészítése
-nyilvántartás vezetése az ellenőrizendő és ellenőrzött egységekről
-jelentés írása az ellenőrzésekről
-a jogszabályi változások figyelemmel kisérése
-a tervezési és beszámolási munkálatokban való részvétel
-az ellenőrizendő és ellenőrzött intézményekkel való folyamatos kapcsolattartás és
segítségnyújtás számukra

Szakmai elvárások:
-szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági, jogi, államigazgatási), vagy

-más felsőfokú iskolai végzettség esetén a következő képesítések valamelyikével
rendelkezik:okleveles pénzügyi-revizori, pénzügyi-számviteli szakellenőri, okleveles
könyvvizsgálói, költségvetési ellenőri, mérlegképes könyvelői, a Belső Ellenőrök
Nemzetközi Szervezetének okleveles belső ellenőri képesítése, okleveles informatikai
rendszerellenőr, közigazgatási  gazdálkodási és ellenőrzési szakértő

-a költségvetési  szerveknél belső ellenőrzést végzőkről szóló nyilvántartásban szerepel, illetve kezdeményezte regisztrációját

-legalább 2 éves munkaviszony, köztisztviselői ill. közalkalmazotti jogviszony, hivatásos
állományú szolgálati viszony megléte ellenőrzési,pénzügyi vagy számviteli munkakörben

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • költségvetési gyakorlat

Egyéb feltételek a munkakör betöltéséhez:

  • büntetlen előélet
  • sikeres pályázati elbírálás esetén erkölcsi bizonyítvány leadása kötelező

Közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Fizetés: a Közalkalmazottak jogállásáról szóló törvényben előírtak szerint

Munkakezdés időpontja: 2010.03 01.

Munkavégzés helye: 2890 Tata, Országgyűlés tér 4.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát, a felsőfokú végzettséget és a képesítést igazoló okirat
másolatával az Intézmények Gazdasági Hivatala, 2890 Tata, Országgyűlés tér
4. címre várjuk.postán vagy elektronikus úton Riszter Jánosné  részére az  igh@tata.hu e-mail címen keresztül.

A jelentkezés határideje: A www.kszk.gov.hu honlapon való megjelenéstől
(2010.01.23.) számított 19 nap (2010.02.11.).

Kapcsolattartó Riszter Jánosné 06-30-689-4949

Kérjük a borítékon tüntesse fel a „belső ellenőr” jeligét!

Pályázatok elbírálásának határideje: 2010.02.26...

CsatolmányMéret
PDF ikon belso_ellenori_palyazat_igh.pdf25.19 KB